סיפורי הצלחה

חברת PDFfiller שילבה את שירותי InterFAX בפלטפורמה שלה לניהול מסמכים. לקוחות PDFfiller יכולים עכשיו לרכוש שירות פקס אלקטרוני שבעזרתו מסמכים מגיעים ישירות לחשבון PDFfiller שלהם כשהם מוכנים לעריכה, למילוי ולהוספת חתימה אלקטרונית.

– Jane Finkelstein, מנהל תפעול

אנחנו משתמשים ב-InterFAX כבר שנים רבותכמענה לדרישות הפקס הנרחבות שלנו, וזה שירות הפקס הפשוט והיעיל ביותר שחווינו. אנחנו מרוצים במיוחד מהיכולת לתקשר בצורה מאובטחת דרך ה-API/שירות האינטרנט של InterFAX.

– Renzo Luzzatti, נשיא

אנחנו שולחים הרבה פקסים דרך מערכות SAP ו-AS400 שלנו. לפני InterFAX, ניסינו שלושה פתרונות תוכנה שונים בשרתי הפקס שלנו, אבל אף אחד מהם לא סיפק אותנו. אנחנו משתמשים ב-InterFAX כבר יותר מ-5 שנים, ומעולם לא נתקלנו בבעיות. אנחנו מודים ל-InterFAX על איכות השירות שהיא מספקת.

– Sahabettin Aktan, מנהל IT

לפני InterFAX, השתמשנו במכשירי פקס וב-8 קווים נייחים שונים שהיו פזורים במחלקות ובמיקומים שונים בארגון. הודות ל-InterFAX, יכולנו להיפטר מכול זה ולנהל את כל מערכת הפקסים באמצעות לוח בקרה מבוסס-ענן. אנחנו יכולים לשלוח בקלות פקסים באמצעות הדוא”ל ולראות את תוצאות השליחה. אנחנו אוהבים את העובדה שמערכת InterFAX מבצעת ניסיונות חוזרים במקרה של כשל בשליחה וכוללת תכונות להקצאת הרשאות שונות. כל קבוצה בארגון שלנו יכולה לראות רק את הפקסים הרלוונטיים לה, ויש לכך חשיבות מבחינת אבטחה. לדוגמה, המחלקה המשפטית שלנו יכולה לשלוח ולקבל קובצי PDF רגישים בצורה מאובטחת, ורק אנשי המחלקה יכולים לראות את הפקסים הנכנסים שנשלחים אליהם. אנחנו משתמשים ב-InterFAX כבר יותר מ-4 שנים, ומאוד מרוצים.

– Sezgin Midilli, מנהל IT

חברת Extended Stay America משתמשת כבר כמה שנים בפורטל InterFAX PCI לאבטחת טופסי הרשאה של כרטיסי אשראי עבור כמה מהנכסים שלה. עם InterFAX, מובטח לנו שנתוני הלקוחות שלנו נשמרים בטוחים ובתאימות לתקני PCI.