Gizlilik politikasını

Yürürlük tarihi: 22 Mayıs 2018

Upland Software, Inc. ve InterFax Communications Limited dahil olmak üzere bağlı şirketleri, (birlikte, “Upland”, “biz” veya “bizim”) gizliliğinize saygı duymakta ve kişisel bilgilerinizi koruma kararlılığıyla çalışmaktadır.

Bu gizlilik bildirimi, uplandsoftware.com ve www.interfax.net dahil olmak üzere web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde (“Siteler”) Upland’e ait ve Upland tarafından çalıştırılan platform ürünlerini ve hizmetlerini kullandığınızda (“Platformlar”) veya bizimle kurduğunuz diğer çevrimiçi etkileşimlerde, Upland’in kişisel bilgileri toplama ve kullanma şeklini açıklamaktadır. Bu gizlilik bildirimi, size, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı, bu bilgilere erişiminiz ve bu bilgilerde yapabileceğiniz değişikliklerle ilgili sağlanan seçenekleri açıklamaktadır.

“Kişisel bilgiler” terimi, işbu gizlilik bildiriminde kullanıldığı şekilde; adınız, kimlik numaranız, konum verileriniz, çevrimiçi tanımlayıcı veya size özgü bir ya da daha fazla unsur gibi tanımlayıcılar referansıyla sizi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamamızı sağlayan tüm bilgileri anlatmaktadır.

2016 tarihli AB Genel Veri Koruma Tüzüğü (“GDPR”) amaçları uyarınca; Upland, Siteleri için denetleyici ve sorumlu konumundadır.

Gizlilik bildirimimiz veya uygulamalarımız hakkında sorularınız veya şikayetleriniz varsa, lütfen privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Kişisel bilgileri aşağıdaki şekillerde toplarız:

 • Sizin bize sağladığınız bilgiler

Adınız, e-posta adresiniz, posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi form doldurarak veya bizimle posta, telefon, e-posta ya da başka bir şekilde iletişim kurarak sağlayabilirsiniz. Ayrıca Hizmetlerimiz hakkında sorguda bulunduğunuzda, yayınlara abone olduğunuzda, pazarlama içerikleri veya iletişimlerinin size gönderilmesini talep ettiğinizde, Upland Community portalına eriştiğinizde ve bir etkinliğe (ör. Upland’in sponsoru olduğu ya da ev sahipliği yaptığı etkinlikler veya Upland’in teşhir için katıldığı üçüncü taraf etkinlikler) kaydolduğunuzda ve/veya katıldığınızda da kişisel bilgilerinizi sağlayabilirsiniz.

Buna ek olarak bilgi talebi, bir Platforma erişme amacı ve destek talebi ile bağlantılı olarak bizimle (çevrimiçi veya çevrimdışı) iletişime geçtiğinizde, talebinizi karşılamak, Platforma erişmenizi sağlamak, size destek sunmak ve sizinle iletişime geçebilmek için gerekli olan kişisel bilgilerinizi toplarız.

 • Müşterilerimiz adına topladığımız bilgiler

Upland müşterileri (“Müşteriler”) adına ve onların talimatları altında, Müşterileri adına işleyici (veya alt işleyici) olarak işlediği kişisel bilgileri toplar. Platformları kullanımınız sırasında, Upland’in Müşterilerinin talimatları altında bilgi topladığını ve kişisel bilgilerini işlediği bireysel son kullanıcılarla doğrudan hiçbir ilişkisi bulunmadığını belirtiriz.

Müşterilerimiz, size sağladıkları hizmetlerle ilgili bilgileri talep etmektedirler. Tarafınıza sağlanan hizmetlere göre geçerli olmak üzere bu bilgiler adınız, adresiniz, iletişim bilgileriniz, cinsiyetiniz doğum tarihiniz gibi bilgileri; sosyal güvenlik numaranız, çalışan kimlik numaranız gibi benzersiz tanımlayıcıları ve çalışan kayıtlarını kapsayabilir.

Platformlarımızdan bazılarında, Müşterilerimizin web siteleri üzerindeki oturum açma hizmetlerini kullanarak oturum açabilirsiniz. Bu hizmetler kimliğinizi doğrular ve size, kayıt olma formlarını önceden doldurmak için adınız ve e-posta adresiniz gibi belirli bilgileri tarafımıza sağlama seçeneği sunar.

 • Sizinle ilgili, Hizmetlerimizi kullanmanız aracılığıyla topladığımız bilgiler

Birçok web sitesi için geçerli olduğu üzere, Sitelerimizi ziyaret ettiğinizde veya Platformlarımıza eriştiğinizde bilgisayarınızla ilgili teknik bilgileri otomatik olarak toplarız. Bu bilgiler arasında IP adresiniz, tarayıcı türünüz, internet hizmeti sağlayıcınız, yönlendiren/çıkış sayfalarınız, işletim sisteminiz ve genel coğrafi konumunuz (tam coğrafi konum bilgilerini toplamayız) bulunur. Platformlarımızı indirip kullandığınızda sistem ve performans bilgileri gibi cihaz tanımlayıcı bilgileri toplarız.

Otomatik olarak toplanan bu teknik bilgileri hakkınızda topladığımız diğer kişisel bilgilerle birleştirebiliriz. Bunu, pazarlama ve analiz işlemlerini geliştirme amacıyla yaparız.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgileri şu amaçlarla kullanırız:

 • Sitelerin ve Platformların sunulması, sürdürülmesi, geliştirilmesi ve korunması
 • Teknik sorunların çözülmesi ve müşteri hizmeti taleplerinin karşılanması
 • Yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi
 • Kimliğinizin onaylanması, hesapların ve faaliyetlerin doğrulanması
 • Şüpheli faaliyetlerin veya dolandırıcılık faaliyetlerinin izlenmesi ve hükümlerimize yönelik ihlallerin belirlenmesi
 • Size, size özel olarak tasarlanmış hizmetlerin sunulması
 • Talep ettiğiniz ürün ve hizmet bilgilerinin size gönderilmesi
 • Bülten ve/veya pazarlama amaçlı e-postaların tarafınıza gönderimi

Platformlarımızın telefonunuzdaki işlevselliğini daha iyi anlamamızı sağlaması için mobil analiz yazılımları kullanırız. Bu yazılım Platformu kullanma sıklığınız, Platform içinde gerçekleşen olaylar, toplanan kullanım, performans verileri ve Platformun nereden indirildiği gibi bilgileri kaydedebilir. Analiz yazılımında kaydettiğimiz bilgilerle, Platform içinde sağladığınız kişisel bilgiler arasında bağlantı kurulmamaktadır.

Bazı durumlarda, Sitelerimizde Facebook Connect veya bir Open ID sağlayıcısı gibi oturum açma hizmetlerini kullanarak oturum açabilirsiniz. Bu hizmetler kimliğinizi doğrular ve size, kayıt formunu önceden doldurmak için adınız ve e-posta adresiniz gibi belirli bilgileri tarafımıza sağlama seçeneği sunar. Facebook Connect gibi hizmetler size, Sitelerimizdeki faaliyetleriniz hakkında bilgileri ağınızdakilerle paylaşmak üzere profil sayfanızda paylaşma seçeneği sunar.

Seçme/Geri Çevirme

Bültenimizin veya pazarlama e-postalarımızın size gönderimini durdurmak için bu e-postalardaki abonelikten çıkma talimatlarını uygulayabilir veya privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterimizseniz ve hesabınızı güncellemek istiyorsanız, lütfen privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Müşterilerimizden birinin müşterisiyseniz ve hizmetimizi kullanan Müşterimizle sözleşmenizi sürdürmek istemiyorsanız, lütfen doğrudan temasta olduğunuz Müşteriyle irtibat kurun. Kişisel bilgileri, Platformlarımızı veya diğer hizmetlerimizi sağlamamıza yardımcı olan şirketlere aktarabiliriz. Sonraki üçüncü taraflara aktarımlar, Müşterilerimizle yürürlüğe koyduğumuz hizmet sözleşmeleri uyarınca gerçekleşir.

Kişisel bilgilerinizi; satın alma işlemlerinizi onaylamak, size abonelik bitişlerini hatırlatmak, yorumlarınızı, sorularınızı ve taleplerinizi yanıtlamak, müşteri desteği sağlamak ve size teknik bildirimler, güncellemeler, güvenlik uyarıları, yönetim mesajları göndermek dahil olmak üzere, sizinle e-posta aracılığıyla işlemlerle ilgili iletişim kurmak için kullanırız. Belirli bir Platforma katıldığınızda bu Platformun kullanımında daha yetkin olmanıza yardım etmek amacıyla da sizinle iletişim kurarız. Bu iletişimler hizmetlerimizin temel unsurlarıdır ve genellikle bunları geri çevirmeniz mümkün değildir.

Bilgilerin Paylaşımı

Kişisel bilgilerinizi, yalnızca işbu gizlilik bildiriminde açıklanan şekilde üçüncü taraflarla paylaşırız. Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayız.

Kişisel bilgilerinizi; size veri depolama, bakım hizmetleri, barındırma hizmetleri, veritabanı yönetimi, web analizi ve ödeme işlemi sağlayıcıları gibi hizmetleri sağlamamız için bizim adımıza hareket eden veya bize yardımcı olan üçüncü taraflarla paylaşırız. Bu üçüncü tarafların kişisel bilgilerinizi kendi amaçları için kullanmalarına izin vermeyiz. Kişisel bilgilerinizi yalnızca belirli amaçlar için ve talimatlarımızla uyumlu olarak işlemelerini onaylarız.

Söz konusu üçüncü taraflar kişisel bilgilerinizin kullanımıyla ilgili olarak belirli sözleşmelere dayalı yükümlülüklerin yanı sıra işbu gizlilik bildirimine de tabidir. Upland ve bu üçüncü taraflar arasındaki hukuki ve sözleşmeye dayalı yükümlülükler ne olursa olsun, kişisel bilgilerin bu üçüncü taraflarca kötüye kullanımı durumunda Upland olası yükümlülüğe sahiptir.

Müşterilerimize Platformlarımız kullanılarak sağlanan tüm bilgiler, Müşterilerimizin kontrolü altındadır. Sağlanan bilgilerin başkalarıyla ne şekilde paylaşıldığı konusunda, lütfen onların gizlilik bildirimlerine başvurun.

Kişisel bilgilerinizi ayrıca şu durumlarda açıklarız:

 • mahkeme celbi veya benzer bir hukuki işleme uymak üzere yasalar gereğince;
 • bilgilerinizi açıklamanın haklarımızı, güvenliğimizi veya başkalarının güvenliğini korumak; dolandırıcılık soruşturması veya resmi makamlardan gelen bir talebi yanıtlamak için şart olduğuna iyi niyetle inandığımızda;
 • Upland’e bağlı şirketlerden veya grup şirketlerinden birinin bir şirket birleşmesine, satın alınmaya veya varlıklarının tamamen ya da kısmen satışına konu olması durumunda, sizi e-posta aracılığıyla ve/veya Sitelerimizde dikkat çekici bir bildirimle kişisel bilgilerinizin sahiplik ya da kullanım durumundaki değişiklikten ve kişisel bilgileriniz konusunda sahip olabileceğiniz seçeneklerden haberdar ederek ve
 • önceden sizden izin alarak üçüncü taraflar ile.

Tanımlama Bilgileri ve Diğer İzleme Teknolojileri

Upland ve pazarlama ortakları, bağlı kuruluşları, analiz ve iş desteği hizmeti sağlayıcıları tarafından tanımlama bilgileri, işaretçiler, etiketler ve betikler gibi teknolojiler kullanılmaktadır. Bu teknolojiler eğilimlerin analiz edilmesi, Sitelerimizin yönetilmesi, kullanıcıların Sitelerimizdeki hareketlerinin izlenmesi ve kullanıcı kitlemiz hakkında bir bütün olarak demografik bilgilerin toplanması için kullanılmaktadır. Ayrı ayrı veya toplu bir düzende, bu teknolojilerin pazarlama ortaklarımız, bağlı kuruluşlarımız, analiz, barındırma ve diğer iş desteği hizmeti sağlayıcılarımız tarafından kullanımına dayalı raporlar alabiliriz.

İçerik bilgileri ve tercihlerin depolanması için HTML5 ve Flash gibi Yerel Depolama Nesneleri (LSO’lar) kullanırız. Sitelerimizde belirli özelliklerin sunulması veya web gezintisi faaliyetlerinize dayalı olarak reklam görüntüleme için iş ortaklığı kurduğumuz üçüncü taraflar, bilgilerin toplanması ve depolanması amacıyla HTML 5 ve Flash gibi LSO’lar kullanmaktadır. Çeşitli tarayıcılar HTML5 LSO’larının kaldırılması için kendi yönetim araçlarını sunabilir. Flash LSO’larını yönetmek için, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html

Müşteri Görüşleri, Yorumlar ve Değerlendirmeler

Sitelerimizde kişisel bilgileri içerebilecek müşteri görüşleri, yorumlar ve değerlendirmeler yayınlarız. Görüşün ve görüşü sağlayan kişinin adının yayınlanmasından önce e-posta aracılığıyla onay alırız. Görüşünüzün değiştirilmesini veya silinmesini istiyorsanız, lütfenprivacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Sitelerimizde genel erişime açık blog’lar veya topluluk forumları da sunulmaktadır. Bu alanlarda sağlayacağınız tüm bilgilerin bunlara erişen kişilerce okunabileceğini, toplanabileceğini ve kullanabileceğini unutmayın. Kişisel bilgilerinizin blog’umuzdan veya topluluk forumundan kaldırılmasını talep etmek için, lütfenprivacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizi kaldırmamız mümkün olamayabilir. Bu durumlarda, size bilgiyi kaldıramayacağımızı ve bunun nedenini bildiririz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Sitemizde, gizlilik uygulamaları Upland’den farklı olabilecek diğer web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi bu sitelere göndermeniz durumunda, bilgileriniz onların gizlilik bildirimlerine tabidir. Ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik bildirimlerini okumanızı tavsiye ederiz.

Sitelerimizde Facebook Beğenme düğmesi ve Arabirim Öğeleri, Bunu Paylaş düğmesi gibi Sosyal Medya Özellikleri veya Sitelerimizde çalışan etkileşimli mini programlar bulunmaktadır. Bu özellikler IP adresiniz ve web sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfa gibi kişisel bilgileri toplayabilir ve özelliğin doğru şekilde çalışması için bir tanımlama bilgisi oluşturabilir. Sosyal Medya Özellikleri ve Arabirim Öğeleri üçüncü bir tarafça veya doğrudan Sitelerimizde barındırılır. Bu özelliklerle etkileşimleriniz, özellikleri sağlayan şirketin gizlilik bildirimine tabidir.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Tarafımıza gönderilen kişisel bilgilerin korunması için, hem aktarım sırasında hem de bilgileri aldıktan sonra, yaygın olarak kabul edilen sektör standartlarını izleriz. Oturum açma sırasında kullanılan kullanıcı adı ve parola gibi hassas bilgiler, internette Secure Socket Layer (SSL) / Transport Layer Security (TLS) şifrelemesi kullanılarak iletilir.

Ancak, internet aracılığıyla aktarımın ve elektronik depolamanın hiçbir yöntemi %100 güvenli değildir. Bu nedenle, verilerinizin güvenliği için mümkün olan tüm çaba gösterilse de, kesin güvenliğinizi garanti etmemiz mümkün değildir.

Sitelerimizde veya Platformlarımızdaki güvenlik ile ilgili sorularınız varsa, lütfen privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgilerin Güncellenmesi/Erişimi/Değiştirilmesi/Düzeltilmesi

 • Sizin bize sağladığınız bilgiler

Kişisel bilgilerinizin değişmesi veya artık hizmetimizi kullanmak istememeniz halinde privacy@uple25.wpengine.com, adresinden Müşteri Destek ekibimizle iletişim kurarak ya da aşağıda listelenen iletişim bilgilerinden bize posta yoluyla ulaşarak belli durumlarda size yönelik uygulama örneği içinden değişiklik yaparak bilgiyi düzeltebilir, güncelleyebilir, değiştirebilir, silebilir, kaldırabilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Talebinize aşırı gecikme olmaksızın, talebin elimize geçişinden itibaren bir ay içinde yanıt verilir.

Bilgilerinizi, hesabınız etkin olduğu sürece veya size hizmet sunmak üzere ihtiyacımız olduğu sürece saklarız. Bilgilerinizi, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmemiz, anlaşmazlıkların çözümü ve sözleşmelerimizin uygulanması için gereken şekilde saklar ve kullanırız.

 • Müşterilerimiz adına topladığımız bilgiler

Upland’in kişisel bilgilerini işlediği bireylerle doğrudan ilişkisi bulunmadığından, verilere erişmek veya hatalı veriyi düzeltmek, değiştirmek veya silmek isteyen kişilerin bu sorgularını Upland’in Müşterisine (veri denetleyicisi) yöneltmeleri gereklidir. Müşterinin verileri kaldırmamızı talep etmesi halinde, talebe bir ay içinde yanıt vermeye çalışırız.

 • Yanıt süresinin uzatılması

Yukarıda bahsi geçen bir aylık süre, talebin kapsamı ve kişiden gelen talep sayısı göz önüne alınarak gerektiğinde üstüne eklenen iki ayla uzatılabilir. Mümkün olduğu sürece, sizi talebin elimize ulaşmasından itibaren bir ay içinde, gecikme nedenleriyle birlikte durum hakkında bilgilendiririz.

Müşterilerimiz adına işlediğimiz bilgileri, Müşterilerimize hizmet sunmamız için gereken süre boyunca saklarız. Bilgilerinizi, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmemiz, anlaşmazlıkların çözümü ve sözleşmelerimizin uygulanması için gereken şekilde saklar ve kullanırız.

AB’de Yerleşik Kişilerin Gizlilik Hakları

Yalnızca AB’de yerleşik kişiler için geçerli olmak üzere, hakkınızdaki kişisel bilgileri, GDPR dahil olmak üzere, yalnızca yürürlükteki veri koruma yasaları uyarınca geçerli bir yasal dayanağımız olduğu sürece toplar ve işleriz. Yasal dayanak, kişisel bilgilerinizi işlememizin amacına bağlıdır. Bu, kişisel bilgilerinizi yalnızca şu durumlarda toplayacağımız ve kullanacağımız anlamına gelmektedir:

 • Siteleri ve Platformları çalıştırmak, müşteri desteği ve kişiselleştirilmiş özellikler sağlamak ve Sitelerin ve Platformların emniyetini ve güvenliğini korumak dahil olmak üzere, size hizmet sunmak için bilgilere ihtiyacımız olması;
 • Toplama ve kullanım işleminin araştırma ve geliştirme, Platformların ve diğer hizmetlerin pazarlanması ve tanıtımı ve yasal haklarımızın ve çıkarlarımızın korunması gibi (sizin haklarınız ve çıkarlarınızın geçersiz kılmadığı) meşru bir amaç gereğince yapılması;
 • Belirli bir amaca yönelik olarak bize bunun için izin vermiş olmanız veya
 • Yasal bir yükümlülük gereği kişisel bilgilerinizi işlememiz gerekmesi.

Kişisel bilgilerinizi kullanmamıza belirli bir amaca yönelik olarak izin vermiş olmanız halinde, fikrinizi her an değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi tarafımızın veya Müşterimizin meşru çıkarı gereği kullandığımız hallerde bu kullanıma itiraz etme hakkınız bulunmaktadır, ancak bazı durumlarda itirazınız Platformun özelliklerini ve işlevlerini kullanımınızın tamamen veya kısmen durdurulması ile sonuçlanabilir.

Size bülten veya pazarlama amaçlı e-posta göndermek üzere e-posta adresinizi kullanabiliriz. Kişisel bilgilerinizi ilk kez gönderdiğinizde, yürürlükteki yasalara uygun şekilde onayınız istenecektir. Ayrıca, bu e-postalardaki abonelikten çıkma talimatlarını izleyerek işlemi geri çevirebilir veya privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, belirli durumlarda kişisel bilgilerinize dair GDPR kapsamında haklarınız bulunmaktadır. Bu veri koruma hakları, kişisel bilgileri Müşterilerimiz adına veri denetleyicisi olarak işleyen Upland için geçerli değildir. Durum bu olduğunda, AB veri koruma haklarını uygulamaya dair tüm talepler, Upland’in Müşterisine (veri denetleyicisi) yönlendirilmelidir.

 • Kişisel bilgilerinize erişim talep etme. Kişisel bilgilerin işlenme amacı, kişisel bilgilerin paylaşıldığı kişiler veya kişi kategorileri, mümkün olduğunda, kişisel bilgilerin saklanacağı süre, kişisel bilgilerin kaynağı ve otomatik bir karar alma mekanizmasının varlığı dahil olmak üzere, sizin hakkınızda ve sizinle bağlantılı olarak sakladığımız tüm kişisel bilgilere erişim talep etme hakkınız bulunabilir.
 • Kişisel bilgilerinizin düzeltilmesini talep etme. Hakkınızda saklanan tüm hatalı kişisel bilgilerin, aşırı gecikme olmaksızın düzeltilmesini sağlama hakkınız bulunabilir.
 • Kişisel bilgilerinizin silinmesini talep etme. Hakkınızda saklanan kişisel bilgilerin silinmesini talep etme hakkınız bulunabilir.
 • Kişisel bilgilerinizin işlenmesi için kısıtlama talep etme. Kişisel bilgilerinizin işlenmesini engelleme veya kısıtlama hakkınız bulunabilir.
 • Kişisel bilgilerinizin aktarılmasını talep etme. Teknik olarak mümkün olduğu durumda, kişisel bilgilerinizin doğrudan bir üçüncü tarafa aktarılmasını talep etme hakkınız bulunabilir.

İşbu gizlilik bildirimi veya Avrupa veri koruma yasaları kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirmediğimizi düşündüğünüz hallerde, İngiltere Bilgi Komisyonu gibi bir AB Veri Koruma Yetkili Makamına şikayette bulunma hakkınız saklıdır.

Gizlilik Bildirimindeki Değişikliklerin Duyurulması

İşbu gizlilik bildiriminde, değişiklikleri bilgi uygulamalarımıza yansıtmak üzere zaman zaman güncellemeler yapabiliriz. Böyle bir durumda, gizlilik bildiriminin başındaki “yürürlük tarihi” de değiştirilecektir. Önemli değişiklikler yapmamız durumunda, bunu size şu yollardan birini kullanarak bildiririz: bu Sitede bir duyuru paylaşımı, Upland Community Portal’da bir duyuru paylaşımı veya adresinize e-posta gönderimi (uygun olduğu hallerde, hesabınızda belirtilen
e-posta adresine gönderilir). Gizlilik uygulamalarımızdan her zaman haberdar olmanız için bu gizlilik bildirimini düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Sorular ve İletişim

Kişisel bilgilerinizin kullanım şekli hakkında sorularınız varsa veya kişisel bilgilerinize erişmek, bilgilerinizi düzeltmek ya da silmek istiyorsanız, lütfen privacy@uple25.wpengine.com adresinden bizimle iletişime geçin. Ayrıca şu adrese posta göndererek bize ulaşabilirsiniz: Upland Software, Inc., 401 Congress Avenue, Suite 1850, Austin, Texas 78701.