InterFAX Özellikleri

Masaüstü Faks Gönderimi

Herhangi bir e-posta programını, web tabanlı e-posta hizmetini veya belge ya da e-posta eki gönderebilen tüm uygulamaları kullanarak masaüstünden faks göndermenizi sağlayan çözüm.

Güvenli Faks İletişimi

Güvenliğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Güvenlik, kuruluşumuzun tamamı için stratejik bir öncelik taşır. InterFAX en yüksek seviyede güvenliğe sahip hizmetler sunmak için çalışır.

Sektörde lider API

Upland InterFAX Fax Communications API temel faks gönderimi/alımının yanı sıra birden çok gönderim adresi, ertelemeli aktarım, belge çözünürlüğü ve daha birçok gelişmiş özellik sunar.

 • Faks Gönderimi

  Upland InterFAX, tüm e-posta programlarını kullanarak faks gönderip alabileceğiniz bir e-postadan faks hizmeti sağlar. Faks göndermek e-posta göndermek kadar kolay hale gelir ve e-postalarınız gönderilirken otomatik olarak faksa dönüştürülür.

 • Faks Alımı

  Yalnızca bir internet bağlantısıyla, nerede olursanız olun, bilgisayar veya mobil cihaz kullanarak fakslarınızı doğrudan gelen kutunuzdan alabilirsiniz. Upland InterFAX sizin için zamandan ve paradan tasarruf sağlarken verimliliğinizi artırır.

 • Kurumsal İşlevsellik

  Kurumsal ve Arka Ofis faks çözümleri, hiçbir donanım yerleşimi veya yazılım lisansına gerek kalmadan CRM, ERP, E-posta vb. birçok kurumsal uygulamanın faks göndermesini sağlar.

 • Entegre Faks

  MS Dynamics, MS Office, SAP R/3, Google Docs ve Box dahil olmak üzere çeşitli ortamlarla entegre faks hizmetleri. Basit ve kolay uygulama için, anında etkinleştirme ile bu ortamlardan doğrudan faks işlemine imkan tanır.

 • Kolaylık ve Esneklik

  Hizmetinizi kolayca ve hızla, istediğiniz şekilde kullanmaya başlayın. Hizmet sürekliliği garantisine sahip bir barındırılan faks çözümü ile BT yükünü azaltın.

 • Geliştirici API'si

  Upland InterFAX API, geliştirme projeniz için güvenli iletişim motoru olarak kullanılabilir. REST ve SOAP tabanlı arayüzler sayesinde faks iletişimlerinizin kontrolüne sahip olun.

InterFAX hesabına bugün kaydolarak hizmeti denemek için ücretsiz kredi kazanın!