Neden InterFAX

Güvenli Belge Dağıtımı Sağlayan Kurumsal Düzeyde Bulut Faks Platformu

InterFAX güvenliğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu bilir. Endüstrinin kapsamlı uyumluluk standartlarını karşılarken güvenli, bulut tabanlı, kurumsal düzeyde faks ve belge gönderimi sağlamak için çalışmaktayız. Bu yüzden güvenlik, kuruluşumuzda daima öncelikli oldu. Gelen ve giden fakslar için TLS şifrelemeden, benzersiz “Tamamlandıktan Sonra Faksı Sil” özelliğimize, ayrıca özel ve genel anahtar imzalarla kimlik doğrulamaya; InterFAX müşterilerimize güvenli hizmetler sağlamak için çalışır.

InterFAX, ABD’deki HIPAA gereklilikleri dahil olmak üzere, dünyanın en zorlu güvenlik ve gizlilik mevzuatlarını karşılamakta ve Japonya’nın Privacy Mark uyumluluk standartlarını korumakta kararlıdır. InterFAX, Seviye 1 PCI DSS uyumlu ve tam onaylı bir giden ve gelen faks hizmeti sunan ilk internet tabanlı faks şirketidir.

E-posta Kolaylığı

Tüm e-posta uygulamaları üzerinden çevrimiçi faks gönderin ve alın. Outlook, Gmail, Yahoo! veya başka bir e-posta programı kullanın, platformumuz hepsini destekler. 
E-postadan faks göndermek, bakım gerektiren bir faks makinesine yatırım yapma veya masanızdan kalkarak faks gelip gelmediğini kontrol etme gereksinimini ortadan kaldırarak, benzersiz kolaylık sağlar. Bir faks iletisi sunucularımızdan e-posta adresinize yöneltildiğinde onu tıpkı diğer e-posta iletileri gibi filtreleyebilir, başka bir adrese yöneltebilir, yönlendirebilir, yazdırabilir veya silebilirsiniz.

Yüksek Erişim ve Ölçeklenebilirlik

Dört kıtaya yayılan yüzlerce telefon hattı, sağlam veri merkezleri ve faks sunucuları ile e-postadan faks hizmetimiz her an, çok büyük sayılarda faks işlemini yürütebilir. Göndericiler asla meşgul sinyali almaz ve işlem parmaklarınızın ucunda olduğundan, faks göndermek için asla sıra beklemezsiniz.

Dahili Güvenlik

Fakslar doğrudan kullanıcıların e-posta kutularına ulaşır ve böylece gizlilik korunurken, ofisin faks makinelerinde unutulan kopyalar olmayacağı için, hassas verilerin ifşa olma riski en aza indirilir. InterFAX genel anahtarlı imzayı ve gelen faksların şifrelenmesini de destekler. Faksların tümü InterFAX tarafından imzalanır, size yönlendirilmeden önce bunların tarafımızca alındığının güvencesi sağlanır. InterFAX veri güvenliği ve gizliliği konusunda en kısıtlayıcı düzenlemeleri destekler.

Teslim Onayı ve Özelleştirme İmkanı

InterFAX size, başarılı veya başarısız olma ya da tüm faks faaliyetleri gibi tercihlerden seçeceğiniz onay politikasına göre bir onay e-postası gönderebilir. Ayrıca faks gönderimi başarısızlıklarında yapılacak işlemi veya meşgul ya da yanıt yok sinyali durumunda kaç kez yeniden deneneceğini belirleyebilirsiniz. InterFAX aynı zamanda faks üstbilginizi gönderim tarihi ve saatini, toplam sayfa sayısını, gönderen makine tanımlayıcıyı, alan makine tanımlayıcıyı veya size özel içerikleri gösterecek ya da gizleyecek şekilde kişiselleştirmeye imkan tanır.

Sektörde Öncü Destek

Hizmetimiz telefon ve e-posta aracılığıyla, yerel dilinizde en üst seviyede destek sunar. Yetkin yerel destek ekiplerimiz yerel mesai saatlerinde hizmetinizdedir, sorunları en kısa sürede çözmek üzere iş başındadır.

Küresel Uyumluluk

InterFAX ilk tam onaylı gelen ve giden PCI DSS hizmeti sağlayıcısıdır. Privacy Mark, HIPPA, GDPR ve 2006 tarihli Veri Koruma Yasası uyarınca belirlenen yönerge ve uyumluluk mevzuatını da özenle uygularız.

InterFAX hesabına bugün kaydolarak hizmeti denemek için ücretsiz kredi kazanın!