Müşteri Başarısı

PDFfiller, InterFAX’ın hizmetlerini belge yönetimi platformuna dahil etti. PDFfiller müşterileri artık belgelerin düzenlemeye, doldurmaya ve e-imzaya hazır halde doğrudan PDFfiller hesaplarına gelmesini sağlayan bir elektronik faks hizmeti satın alabiliyorlar.

– Jane Finkelstein, Director of Operations

Birkaç yıldır toplu faks ihtiyaçlarımız için InterFAX kullanıyoruz. Bunun diğer faks hizmeti sağlayıcılarından çok daha kolay ve verimli çalışma sağladığını gördük. Özellikle, InterFAX’ın API/web hizmetleri üzerinden iletişim kurma becerisinden yararlanıyoruz.

– Renzo Luzzatti, President

SAP ve AS400 sistemlerimiz üzerinden pek çok faks gönderiyoruz. InterFAX’tan önce, faks sunucularımız üzerinde üç farklı yazılım çözümü denedik ancak hiçbirini tatmin edici bulmadık. Halihazırda 5 yıldan fazla süredir InterFAX kullanıyoruz ve hiçbir zaman sorun yaşamadık. InterFAX’a bize bu kaliteli hizmeti sağladığı için teşekkür ederiz.

– Mr. Sahabettin Aktan, IT Management

InterFAX’tan önce kendi faks donanımımızla birlikte farklı konumlar ve departmanlarda yer alan 8 ayrı sabit hattımız vardı. InterFAX ile hepsinden kurtulduk ve faks sisteminin tamamını bulut tabanlı kumanda paneli üzerinden yönetmemiz mümkün oldu. E-posta üzerinden kolayca faks gönderebiliyor ve aktarım sonuçlarını görebiliyoruz. InterFAX sisteminin başarısız aktarım durumunda aktarımı tekrar tekrar denemesini ve farklı izinler atamamızı sağlayan özellikleri olmasını takdir ediyoruz. Şirketimizdeki her grup yalnızca kendi fakslarını görebiliyor ve bu özellik güvenlik amaçları için büyük önem taşıyor. Örneğin, hukuk departmanımız hassas bilgiler içeren pdf’leri faks ile güvenle gönderebiliyor ve gelen faksları yalnızca onlar görüyor. Halihazırda 4 yıldan fazla süredir InterFAX kullanıyoruz ve çok memnunuz.

– Mr. Sezgin Midilli, IT Management

Extended Stay America şirketi, gelen kredi kartı yetkilendirme formlarının güvenliği için, birçok özelliği nedeniyle InterFAX PCI portalını kullanıyor. InterFAX sayesinde müşterilerimizin verilerinin güvende olduğundan ve PCI standartlarına uyumluluğumuzdan eminiz.